Çağrı Temper Cam Büyümeye Devam Ediyor

Çağrı Temper Cam Büyümeye Devam Ediyor

Samsun’un en büyük girişimcileri arasında yer alarak kurulduğu günden bugüne hızlı ve sağlam bir şekilde büyümeye devam eden Çağrı Temper Cam San İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile bir araya gelerek moral depoladılar. Şirket yetkilileri tarafından imalatı sağlanan, yurt içi ve yurt dışı olarak imal ettikleri Düz cam, Isı yalıtımlı ve Kaplamalı çift cam, Löw’e cam, Lamine cam, Temperli cam ve cam işleme, Ayna, Rodaj, Bizote, Kumlama, Delik, Düz ve Şekilli kesim gibi birçok farklı üretimi ile hızla büyümeye devam ediyor.

Ürettiği her ürün için öncelikle Emniyet ve Güvenlik diyerek yola çıkan şirket yetkileri personelleri ile birlikte moral yemeğinde buluştular. Şirket Kurucuları olan Enis KOÇALİ, Yusuf DEMİRCAN, Ali AKMAN ve Şaban KAYA tüm çalışanları ile birlikte katıldığı yemekte gece gündüz demeden firmanın gelişiminde katkısı olan personeline özel sürprizler yaptı. Çağrı Temper Cam San İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. içinde yer alan emek ve gayretleri ile büyük bir ailenin oluşumuna katkıda bulunan tüm personel oldukça eğlenceli dakikalar geçirdi.

Çağrı Temper Cam San İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Nasıl Büyüdü?

Şirkette çalışan tüm personelinin ne kadar değerli olduğu konusunda açıklamalarda bulunan Şirket Patronları, her bir personelinin özverili çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkürlerini sundular. Müzikler eşliğinde harika bir akşam geçiren ve moral depolayan personeli ile gelecekte yapılması planlanan faaliyetler konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu. Son derece eğlenceli ve verimli olarak geçen akşamın ardından şirket içinde her bir çalışanı ile büyük bir ailenin oluşumunun yer aldığı gösterildi.

Karadeniz bölgesinde yer alan Sakarya’dan Artvin’e kadar tüm bölgede Çağrı Temper Cam San İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. imalatı ile güvenli ve hızlı hizmetlerin anında ulaşımı sağlanmaktadır. Cam konusunda yapılan ve son teknoloji ile üretilen sağlam ve güvenli tüm cam ürünleri ile hızlı bir büyüme içinde yer alan firmanın tüm ülkeye yapacağı dağıtımlar için çok beklemeyeceğiz gibi görünüyor. Ortak kuruluş ile piyasalarda yerini alan ve birçok büyük firma ile günümüzde baş edecek seviyeye gelen Çağrı Temper Cam Sanayi, gelişimindeki en büyük çalışmanın ise çalışanları ile büyük bir aile oluşturmak olduğunu bir kere daha göstermiş oldu.

Renkli görüntüler ile devam eden neşeli ve eğlenceli akşam yemeğinde yapılan en önemli vurgu ise Ailenin giderek büyüyeceği ve yeni alanlarda, yeni yapılan çalışmalar ile Firmanın çok büyük bir aile olacağının vurgulanması idi.

 

Çağrı Temper Cam San İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. İletişim Adresi 

CagriTemper Cam San Tic Ltd Sti
Kirazlik Mah. 1504. Sok. No:30 Tekkeköy

Telefon : (0362) 270 5073