Türkiye Kamu Hastaneleri Personel Alımı

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastanelerinde, sağlık sisteminin desteklenmesi ve güçlendirilmesi kapsamında istihdam edilmek üzere sağlık personeli alacaktır.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK

Personel alımları için son başvuru tarihi olarak 15.08.2016 günü saat 18.00 gösteriliyor. Başvuruların aşağıda belirtilen posta adresine elden veya posta yoluyla teslim edilmelidir.

Başvuru yapan kişilerin yanlış bilgide veya tercihte bulunmaları adayların sorumluluğunda olup, adayların beyanlarının doğru olması önemlidir.

Yapılan başvuruların, ilan ekinde olan başvuru dilekçesi ve CV dosyası örneğine uygun bir şekilde, eksiksiz bir şekilde hazırlanması zorunluluğu vardır.

Başvuracak adayların, Dünya Bankası Satın Alma Kılavuzu Uygunluk başlığı altında 1.13(d) bendine göre; başvurularından altı ay önce memuriyetle ilişkilerinin kesilmiş olması gerekmektedir. Başvuru sürecinde hala memur olan adayların başvuruları değerlendirme kapsamına alınmayacaktır.

Adayların başvurularının kesinleşmesinden sonra, başvuru için gerekli orijinal belgeler sözleşme aşamasında adaylardan istenecektir.

Başvuruda bulunan adaylar kısa listeye kaldığı takdirde; adaylara e-posta yoluyla geri bildirimde bulunulacaktır.

BAŞVURU HANGİ ADRESE YAPILACAK

Gerekli belgelerin gönderilmesi için başvuru adresi:

T.C. Sağlık Bakanlığı

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu

Stok Takip ve Analiz Daire Başkanlığı

Nasuh Akar Mah. Ziyabey Cad. 1407. Sokak

No:4 06520 Balgat / ANKARA