Memur Alımı İlanları

Memur Alımı İlanları

2017 yılı içinde yapılacak olan memur alımları için kurumların hazırladıkları ilanları sizler için sıraladık. 2016 yılında yapılan KPSS sınavından sonra kurumların memur alımları ilanları tek tek gün yüzüne çıkmaya başladı. Birçok kamu kurumunun son günlerde olan olaylar sonrasında memur alımı yapıldığı biliniyor. Ülkemiz sınırları içinde hizmet vermekte olan resmi ve özel sektör içinde yer alan memur alımları başvuruları için tarih ve günler belirli seviyelerde hazır hale gelmiştir. Sizlerde yapılacak olan sınavların başvuruları için bu ilanlara göz atabilirsiniz.

MEMUR ALIMLARI İLANLARI  

kaymakamlik-alimlari

 

1.    İçişleri Bakanlığının Yaptığı Kaymakam Alımları

Sınav, 17 Aralık 2016 tarihinde Ankara’da yapılacaktır. Sınav, saat 09.30’da başlayacaktır.

milli-savunma-bakanligi-is-ilanlari

1.    Milli Savunma Bakanlığı Daimi İşçi Alımları

1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığına (ESKİŞEHİR) aşağıda belirtilen mesleklerde TMSY statüsünde aşağıda belirtilen miktar kadar kura ile daimi işçi alımı yapılacaktır.

tubitak-insan-kaynaklari-personel-alimlari

2.    Tübitak Personel Alımları

İnsan Kaynakları özlük işlemleri ve bordrolama işlemlerini yürütecek personel istihdam edilecektir. İstihdam Edilecek Personel Sayısı : 10 Personelin Görev Yapacağı Şehir : ANKARA-GEBZE

rekabet-kurumu-baskanligi-personel-alimlari

3.    Rekabet Kurumu Başkanlığı Personel Alımları

Rekabet Kurumu’nda çalıştırılmak üzere, Rekabet Kurumu Meslek Personeli Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; 1) (23 kişilik) Rekabet Uzman Yardımcılığı (Genel) kadrosu için; en az dört yıllık öğrenim veren yükseköğretim kurumlarının İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden veya İşletme Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden, 2) (9 kişilik) Rekabet Uzman Yardımcılığı (Hukuk) kadrosu için; Hukuk Fakültelerinden, 3) (3 kişilik) Rekabet Uzman Yardımcılığı (Bilişim) kadrosu için; Bilgisayar Mühendisliği, İstatistik ve Bilgisayar, Matematik ve Bilgisayar bölümlerinden, ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından, mezun olanların katılabileceği giriş sınavı sonucunda, Rekabet Uzman Yardımcıları alınacaktır.

sozlesmeli-bilim-personeli-alimlari

4.    Sözleşmeli Bilim Personeli Alımları

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere yazılı ve sözlü/uygulamalı sınavla toplam 4 (dört) adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

saglik-bakanligi-personel-alimlari

5.    Sağlık Bakanlığı Personel Alımları

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Taşra Teşkilatında istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre ortaöğretim, ön lisans, ve lisans düzeyleri ayrı olmak üzere sözleşmeli sağlık personeli alınacaktır.

  1. Evden Kazanç Sağlamak İsteyenler

    iyatrm
    İş Almak İsteyenler Resmi Tıklayabilir

 

Personel İlanları için sitemizdeki ilanları takip edebilirsiniz. İlanlarda başvuru forumları ve hazırlıkları konusunda net bilgiler yer almaktadır.