Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Eleman Alımları
Karadeniz Teknik Üniversitesi bu yıl sözleşmeli olarak 13 sağlık personeli alımı yapacağını açıkladı. Bu yıl alınacak olan personellere yazılı ve sözlü olarak ek sınav yapılmayacağı, lisans mezunları için 2016 Kpss(B)’ye girmiş olmaları gerektiği ve Kpss p3 puan türüne bakılacağı veya ortaöğretim/önlisans mezunları için kpss ise 2 yılda bir yapıldığı için 2014 Kpss(B)’ye girmiş olmaları gerektiği ve Kpss p94 puan türü esas alınarak alımların yapılacağı duyuruldu. Alınacak olan personeller hemşirelik, sağlık teknikerliği veya radyoloji bölümünü bitirmiş ya da bu bölümlerde en az 6 ay görev yapmış olduklarını belgelemiş olmalıdır. Belirtilen şartlara uyan adaylar http://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru internet sitesinde yayınlanan tüm belgeleri hazırlamalı ve Personel Daire Başkanlığına elden başvuru yapmalıdırlar. Posta ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmemektedir.
Başvuru Tarihleri
26 Eylül 2016 tarihinde başlayıp 10 Ekim 2016 mesai bitimine kadar devam edecektir. BU tarihten itibaren yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihinden itibaren 15 gün içerisinde sonuçlar açıklanacaktır

Önemli!

Alımlar sadece KPSS puan türü sıralaması ile yapılacaktır, başvuran adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik aylığı veya yaşlılık geliri almıyor olmaları gerekmektedir. Gerekli belgelerde gerçeğe aykırı belge hazırlayanların başvuruları geçersiz sayılır, atamaları yapılamaz, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilir, idare tarafından kendilerine bedel ödenenler olmuşsa, bu beden faizi ile birlikte geri alınır.